Anadolu Üniversitesi Çevre Şenliği Etkinlikleri

Anadolu Üniversitesi Çevre Şenliği Etkinlikleri

Bu yıl Enerji Verimliliği Temasıyla 6.sı düzenlenen Çevre Şenliği “ÇEVŞEN” 11 Nisan Cumartesi günü Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Salon 2009’da gerçekleştirildi. Anadolu Üniversitesi Doğa ve Çevre Kulübü tarafından düzenlenen etkinlikte, Enve Enerji Genel Müdür Yardımcısı Arzu Gürkan Sanayi’de Enerji Verimliliği Potansiyeli ve Verimlilik Arttırıcı Projeler konusunda konuşmacı olarak yer aldı.

Doğa ve Çevre Kulübü Başkanı İlayda Süpahi’nin kulüp hakkında bilgiler veren konuşmasıyla başlayan etkinliğin açılış konuşmasını Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu yaptı. Enve Enerji, İTÜ Enerji Enstitüsü, Schneider Elektrik, EVD Enerji, Çanakkale Seramik ve Arçelik’ten konuşmacıların katıldığı programda Enerji Verimliliği Kanunu, Türkiye’nin Durumu, Sektörel Enerji Verimliliği Potansiyelleri, Enerji Verimliliğine Yönelik Uygulamalar aktarıldı.

Yoğun ilgiyle gerçekleşen soru-cevap bölümünün ardından, konuşmacılara teşekkür belgelerinin vermesiyle program sona erdi.

Teşekkürler….