Enve Enerji Mühendislik Proje Müşavirlik Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi'nin Unvan Değişikliği Hakkında

Enve Enerji Mühendislik Proje Müşavirlik Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi'nin Unvan Değişikliği Hakkında

Değerli İş Ortaklarımız;
Bu duyuru ile sizlere firmamızın geçmişini kısaca hatırlatmayı ve firmamızda gerçekleşen bazı değişiklikler konusunda sizleri bilgilendirmeyi arzu etmekteyiz.

ENVE Enerji; Mekanik ve Elektrik Uygulamaları üzerine 40 yılı aşkın süredir mühendislik hizmeti vermekte olan KA GRUP bünyesinde yapılandırılmış bir şirkettir. Firmamız, ENVE Enerji Eğitim Danışmanlık Proje Taahhüt Ticaret LTD ŞTİ. adıyla 2009 yılında 100% Türk sermayeli olarak, Enerji Verimliliği Sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Bu süre içerisinde Enerji Verimliliği Danışmanlığı, Enerji Etüdü, Enerji-Güç Ölçümleri, Enerji Verimliliği Uygulamaları, Elektrik-Mekanik Tesisat Projeleri, Enerji Kimlik Belgesi, Enerji Yöneticisi Eğitimleri, Verimlilik Arttırıcı Projeler gibi birçok konuda sizlere hizmet vermiştir.

08.12.2014 tarihi itibarı ile artan iş hacminin gerektirdiği kurumsallaşma kapsamında, unvanımız ENVE Enerji Mühendislik Proje Müşavirlik Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi olarak değişmiştir.

Bu unvan değişiminin ardından hali hazırda portföyümüzde yer alan tüm hizmetlerde ve yeni çalışma alanlarında daha aktif yer alarak sektörümüze öncü olmaya devam edeceğiz.

ENVE Enerji’nin değerli iş ortaklarının bilgilerine sunuyor, bu vesile ile başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz.

ENVE Enerji Mühendislik Proje Müşavirlik Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi