Trabzon Arsin Organize Sanayi Verimli Enerji, Gelişen Sanayi Projesi Tamamlandı

Trabzon Arsin Organize Sanayi Verimli Enerji, Gelişen Sanayi Projesi Tamamlandı

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Başkanlığınca yürütülen ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansınca mali olarak desteklenen Verimli Enerji, Gelişen Sanayi Projesi tamamlandı.

Proje sonuçlarını tartışmak, görüş alış verişinde bulunabilmek amacıyla projeye katılan işletmelerin, OSB Yönetiminin, Enve Enerji Yönetici ve Mühendislerinin katılımlarıyla bir toplantı tertip edilmiştir.

Toplantıda Organize Sanayi Bölgesi genelinde enerji verimliliği tasarruf odakları anlatılırken, firmaların alması gereken önlemler ve konuyla ilgili ulusal ve uluslararası fon kaynakları hakkında bilgi verilmiştir.

Çalışmamız şirketlerin karşılaştıkları problemler konusuna ışık tutacak, gerçekleştirecekleri faaliyetleri organize etmelerine yardımcı olacaktır.

Ayrıca kaynak ve ulaşılabilirlik konusunda sektörde yer alan kurumlarımıza rehber olacak, faaliyetlerin bilinçli, planlı ve programlı bir şekilde tamamlanması, en önemlisi de sürdürülebilmesi konusunda tüm kesimlere destek sağlayacaktır.

Projenin sonuçları itibarıyla enerji verimliliğine katkı yapmasını umut eder; projeyi mali olarak destekleyen Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansına, fabrikalarında inceleme yapılmak üzere kapılarını açan Sanayicilerimize, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesinin tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.