13-14 Ocak 2011 Enve Enerji 2. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarına Katıldı...

Enve Enerji 2. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarına Katıldı.

2.Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, Enerji Verimliliği Haftası etkinlikleri kapsamında, 13-14 Ocak 2011 tarihlerinde İstanbul WOW Convention Center’de gerçekleştirilmiştir. Söz konusu etkinlik kapsamında konferans, panel, forum, fuar, ödül töreni gibi konular yer almıştır.

Elektrik İşleri Etüt İdaresi Genel Müdürlüğü koordinasyonunda Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Türkiye Bilimsel ve teknik Araştırmalar Kurumu, Makine Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası işbirliği ile her yıl Ocak ayının ikinci haftası, yine Enerji Verimliliği Haftası olarak kutlanmakta ve bu kapsamda ülke genelinde daha geniş katılımlı etkinlikler düzenlenmektedir.

Toplumdaki enerji kültürü ve verimlilik bilincinin geliştirilmesi amacıyla bakanlıklar, valilikler, büyükşehir belediyeleri, aydınlatma, beyaz eşya, elektrik motoru ve yalıtım sektörleri, bankalar, turizm tesisleri ve alışveriş merkezleri ile, ilgili kurum, kuruluşlar ve organizasyonlarla işbirliği ortamları geliştirilmiştir.

Katılımın yüksek olduğu fuarda,Enerji Bakanımız Sayın Taner Yıldız da standımızı ziyaret etmiştir.

Standımızı ziyaret eden bütün misafirlerimize teşekkür ediyoruz.