Hizmetlerimiz

 • Enerji Verimliliği
  ENVE Enerji uzman mühendis kadrosu ile işletmenizin enerji tüketim noktalarında uluslararası standartlar doğrultusunda ölçümler gerçekleştirmekte ve detaylı etüt raporları hazırlayarak, verimlilik artırıcı yatırımlarınızı doğru yönlendirmenize yardımcı olmaktadır.
 • Elektrik-Mekanik Proje Tasarımı
  Enerji kaynaklarının sonsuz olmadığı anlayışla hareket eden Enve Enerji Proje Grubu, bünyesinde ilgili yasa, yönetmelik ve standartlar doğrultusunda, işlevsellik, görsellik ve verimlilik açısından en uygun mekanik tesisat ve elektrik tesisat sistemlerine ait projeler hazırlanmaktadır.
 • Sanayide Enerji Verimliliğinin Artırılması Projesi kapsamında, “Sektörel Detaylı Etüt Metodolojisi Eğitimi” 4 Temmuz'da Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü’nde başladı.
  Demir-çelik, çimento, kâğıt, seramik, cam, tekstil, gıda sektörlerine yönelik enerji verimliliği fırsatlarının aktarıldığı 4 gün sürecek olan eğitime; Enve Enerji’den Arzu Gürkan, Abdulkadir Özdabak, Baran Ungan, Kerim Özkan ve Hakan Yılmaz katıldı.
  Haberin Devamı
 • KA Mühendislik ve Enve Enerji, IFC (Uluslararası Finans Kurumu) tarafından düzenlenen "Türkiye’de Kadın İstihdamına Yatırım ile Değer Yaratmak" konulu etkinlikte yerini aldı.
  Son on yılda uyguladığı yapısal reformlar neticesinde başarılı bir büyüme performansı göstererek Türkiye’nin Hızlı Büyüyen Şirketleri arasına giren KA Grup şirketlerinden KA Mühendislik ve Enve Enerji; kadın istihdamının arttırılmasını hedeflerinin arasına aldı.
  Haberin Devamı
 • ÇOSB'DE SANAYİDE ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE DEVLET DESTEKLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ
  Verimlilik Artırıcı Projeler (VAP) konusunda farkındalığın artırılması amacıyla Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğünde, “Sanayide Enerji Verimliliği ve Devlet Destekleri” başlıklı seminer düzenledi.
  Haberin Devamı